ÖVRIGT / Diverse / Hinkar 14445127
nr 1444 5127
Hinkar
2 st, koppar. Höjd: 25cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:39:36
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
6
500 kr
500 kr
6
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
7
700 kr
7
8
900 kr
7